Tarne

Tooteid müüakse ja tarnitakse ainult Eestisse.

Toode saadetakse peale makse laekumist kliendi poolt valitud Omniva pakiautomaati.

Standard tarneaeg on 15-23 tööpäeva!

Eriolukorrast tingitult võib kauba tarne võtta kuni 60 päeva mõne toote puhul.

Tooted tulevad otse tootja laost väljastpoolt Eestit.

Tarneteenust osutav firma varieerub vastavalt tootest.

Tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Trendib OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Trendib OÜ e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes Trendib OÜ e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Trendib OÜ e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama taganemise avalduse Trendib OÜ e-poe aadressil info@trendib.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Taganemisavalduse vormi leiab siit: taganemisavaldus

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada. Või esitama selle kohta tõendi, et kaup tagasi saatmisel.

5. Trendib OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa, eeldusel, et tarbija on sama tähtaja jooksul  ehk 14 päeva jooksul kauba tagastanud.

6. Trendib.ee võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

7. Trendib.ee e-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Trendib.ee e-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kuidas tagastada?

Tagastada tuleb toode Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati.

Kui tekib tagastamise soov, palun saadke meile e-post aadressil info@trendib.ee

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Trendib OÜ e-poe eripära.

Tagastatav summa sisaldab toote hinda + algne tarnekulu.